05.12.2018

ПОСЛУГИ

ТОВ УКРДОРІНВЕСТ-СЕРВІС   

Виконує експертне дослідження перспективної земельної ділянки з висновком про можливість влаштування заїздів до об’єктів дорожнього сервісу і виїздів з них на автомобільну дорогу загального користування.

Проводить консультації з питань придбання/отримання у використання земельних ділянок для будівництва доріг, об’єктів дорожнього сервісу та можливості їх «підключення» до автомобільної дороги.

Надає консультування з питань розміщення об’єктів зовнішньої реклами в смузі відведення автомобільної дороги загального користування.

ТОВ УКРДОРІНВЕСТ-СЕРВІС 

Розроблює  допроектні  пропозиції для прийняття правильного інженерного рішення.                                                    Забезпечує юридичний супровід  проходження документації Замовника у всіх органах і установах згідно з діючим законодавством.

Отримує  дозвільні документи на розміщення об’єктів дорожнього сервісу в межах населених пунктів та за їх межами. Виконує топографічну зйомку місцевості з нанесенням на неї земельної ділянки, інженерних комунікацій та навколишньої обстановки для проектування.

Розробляє проектно-кошторисну документацію будівництва об’єкта, а саме, наступні розділи робочого проекту:

  • будівництво автомобільної дороги, перехідно-швидкісних смуг руху, заїздів, виїздів, організації безпеки    дорожнього руху на  під’їздах до об’єктів та на самих об’єктах,
  • зовнішнє освітлення під’їздів до об’єктів,
  • перевлаштування інженерних комуникацій,
  • локальні кошториси будівництва,
  • зведені кошториси будівництва.

Отримує необхідні узгодження робочого проекта.

ТОВ УКРДОРІНВЕСТ-СЕРВІС 

Проводить  підготовчі та будівельно-монтажні роботи.

Проводить  перевлаштування інженерних комунікацій, в т.ч. з будівництвом кабельної каналізації.

Виконують будівельно-монтажні роботи з установки дорожнього бар’єрного огородження та організації зовнішнього освітлення на дорогах і території об’єктів.

ЗАМОВИТИ РОБОТИ